KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14256119
nr 1425 6119
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, Spanien, två kvinnor. Olja på duk, oramad signerad, 75x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:50:09
15/10 15:33:13
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano